STOLIK KAWOWY BIG TRUNK

Producent: Piece of wood
1500.00 PLN

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Stolik z pnia dębowego*

Materiał:
-Dąb 
-Stalowe nogi typu hairpinlegs.
Wymiary:
Średnica pnia - 70 cm.
Grubość pnia - 10cm.
Wysokość nóżek - 40 cm.

Na indywidualne życzenie klienta istnieje możliwość wyboru koloru oraz wysokości nóżek.

Blat stolika został okorowany i poddany szczotkowaniu w celu wydobycia naturalnego piękna dębu. Zaimpregnowany olejem oraz półmatowym lakierem. 
Na blacie mogą pojawiać się dodatkowe pęknięcia. Jest to naturalny efekt pracy i schnięcia drewna. Czyni to stół niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju.
Nogi wykonane z wysoko gatunkowego metalu. Możliwość wyboru koloru: 
-Białe, bądź czarne malowane są wówczas metodą proszkową - czyni to nogi odporne na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę, oraz uszkodzenia mechaniczne. 
-Nogi pozostawione w naturalnym kolorze stali zabezpieczone będą specjalnym bezbarwnym lakierem który ma na celu zapobieganie korozji i rdzy.

Przy Tworzeniu naszych mebli inspirujemy się stylem skandynawskim oraz industrialnym. Staramy się by nasze produkty były wykonane z największą dbałośćią o szczegóły, oraz posiadały prostą i minimalistyczną formę.

*Powyższe zdjęcie ukazuje jeden z już gotowych modeli. Dla Ciebie przygotujemy nowy produkt, który może nieznacznie różnić się barwą oraz strukturą drewna. Sprawi to, że będzie on niepowtarzalny, wyjątkowy oraz jedyny w swoim rodzaju.

Podobne produkty

STOLIK KAWOWY BIG TRUNK
1500.00 zł
STOLIK KAWOWY TRUNK
700.00 zł
STOLIK KAWOWY WHITE TRUNK
900.00 zł
STOLIK KAWOWY FULL TRUNK
550.00 zł

Koszyk

Suma: 0.00 PLN